Hakkımızda

history

İskele Esnaf ve Zanaatkarlar Birliği,1992 yılında İskele’deki çalışma hayatına emek verenlerin alın terleri ve ortaya koydukları değerli katkılarıyla doğmuştur.

Kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar üstlenmiş olduğu misyonu gereği hedeflerinden ödün vermeden esnaf ve zanaatkârımızın iş yaşamındaki yasal haklarının korunması, onların örgütlenmesinin sağlanması, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve bölge esnafı ile bölge halkının hakları doğrultusunda çaba sarf etmiş ve sarf etmektedir.

Bundan sonra da birliğimiz, beldemizdeki esnafımızı sosyal – kültürel ve günümüz şartlarına uygun oradan eğitilip ve geliştirilip tüm bölgemizin hep beraber gelişimine katkıda bulunarak çalışmaya devam edecektir.

Bu amaçlar doğrultusunda esnaf ve zanaatkârlarımıza daha iyi bir çalışma ortamı sağlamak, onları içinde bulunduğumuz yüzyıla adapte edebilmek, onların teknik, teorik olarak iş hayatlarında rekabet edilebilirliklerini arttırmak amacıyla bir takım projeler üzerinde çalışmakta ve bu projeleri hayata geçirebilmek için var gücüyle her türlü platformda finansal girişimlerini sürdürmektedir.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek